Przejdź do treści strony

Poliklinika świętuje 75-lecie

Szpital MSWIA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie świętuje 75-lecie. Pracownicy placówki zostali odznaczeniami przez wiceministra MSWiA Błażeja Pobożego medalami i odznaczeniami nadanymi wyróżnionym przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Olsztyński szpital MSWiA zaczynał jako niewielka przychodnia, by w końcu stać się jednym z największych szpitali w regionie.

Wszystko zaczęło się w 1945 roku,

Po pierwsze – profilaktyka. Bezpłatne badania

Z powodu pandemii SARS-CoV-2 w kraju, wiele osób zaniedbało badania profilaktyczne. Natomiast statystyki wskazują, że nowotwór wykryty we wczesnej fazie jest niemal całkowicie wyleczalny. Dlatego Ośrodek Badań Profilaktycznych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zaprasza na bezpłatne badania.

Ośrodek Badań Profilaktycznych mieści się w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej w Pracowni Mammografii na pierwszym piętrze budynku D.

Trwają ostatnie przymiarki do otwarcia nowej Sali Obsługi Klienta w Olsztynie

Nowa Sala Obsługi Klienta Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie

Sala Obsługi Klienta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, która dotychczas funkcjonowała w budynku przy ul. Żołnierskiej 16 w Olsztynie, od poniedziałku, 7 czerwca b.r. zostanie uruchomiona w biurowcu przy ul. Głowackiego 14 vis a vis Olsztyńskiego Teatru Lalek. Sala mieścić się będzie na parterze.

Nowe miejsce to 220 m kw., 7 wydzielonych stanowisk do obsługi bezpośredniej klientów w tym 2 z udogodnieniami dla osób ze specjalnymi potrzebami,

„Cardio-onco team” receptą na kardiotoksyczność

Zespół doświadczonych specjalistów pracujących w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Kardiologii Onkologicznej pod kierunkiem dr hab. n. med. Radosława Grabysy, tworzy wraz z onkologami, hematologami i radioterapeutami Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii w Olsztynie wyjątkowy „cardio-onco team”

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter