Przejdź do treści strony
Debata Kolegiów Nauk Medycznych SGMK - agenda

Debata Kolegiów Nauk Medycznych SGMK

W dniach 9-10 kwietnia br. Szkoła Główna Mikołaja Kopernika zorganizowała w Warszawie konferencję naukową Debata Kolegiów SGMK, w ramach której aktywny udział wzięli przedstawiciele Kolegium Nauk Medycznych Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie „Medycyna Nowej Generacji: Integracja wiedzy klinicznej z przełożeniem na praktykę”:

  • dr hab. n. med. Roman Sosnowski – Lekarz kierujący Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej był jednym z trzech moderatorów debaty a także szukał odpowiedzi na pytanie „Czy możemy przewidzieć przyszłość urologii?”
  • lek. Aleksander Tyszka – rezydent Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie poruszył „Zastosowanie różnych form farmakoterapii w leczeniu dolegliwości związanych z obecnością stentów moczowodowych”
  • lek. Ignacy Bojanowski – rezydent Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie przedstawił „Wpływ zastosowania metod farmakologicznych i niefarmakologicznych na zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu podczas zabiegu przezkroczowej biopsji fuzyjnej prostaty”

Zaproszenie do udziału w konferencji naukowej lekarzy specjalistów Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie jest kolejnym potwierdzeniem wysokiej pozycji naszej kadry medycznej w dziedzinie urologii onkologicznej.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter