Przejdź do treści strony
Koncert w Dniu Pracownika Ochrony Zdrowia

Koncert w Dniu Pracownika Ochrony Zdrowia

Z okazji przypadającego 7 kwietnia Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia w Szpitalu Klinicznym MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie odbył się wspaniały koncert chóru kameralnego działającego przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Olsztynie „Medici Pro Musica” pod kierownictwem artystycznym Pani Małgorzaty Wawruk – wokalistki i pedagoga muzycznego (specjalistki w dziedzinie emisji głosu i nauczycielki fortepianu).

Dyrekcję Szpitala podczas tej podniosłej uroczystości reprezentowała Pani Beata Wołk – Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa.

Chór „Medici Pro Musica” powstał w 1991 roku, a licząc początkowo 10 lekarzy rozrastał się i z czasem osiągnął obecny 30-osobowy skład. Repertuar chóru jest różnorodny i obejmuje zarówno pieśni dawne, jak i kompozycje współczesne, utwory muzyki poważnej i standardy rozrywkowe a capella, a także utwory wokalno-instrumentalne z towarzyszeniem orkiestry.

W imieniu Pracowników Ochrony Zdrowia SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie serdecznie dziękujemy Chórowi Olsztyńskich Lekarzy „Medici Pro Musica” za wybór naszego szpitala do uczczenia Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter