Przejdź do treści strony
Supertalenty w Medycynie 2024

Supertalenty w Medycynie – przyjmowanie zgłoszeń

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu Supertalenty w Medycynie. To prestiżowy plebiscyt organizowany od 2012 roku przez redakcję „Pulsu Medycyny”. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia lekarzy (do 39. roku życia), którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 5 maja 2024 roku.
Udział w konkursie można zgłaszać osobiście.
Prawo do nominowania kandydatów mają także osoby trzecie (w szczególności uczelnie, promotorzy, pracodawcy oraz organizacje społeczne lub zawodowe), pod warunkiem uzyskania zgody na udział w konkursie nominowanego kandydata.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj
formularz-supertalenty-2024.pdf (pb.pl)

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2024r.

Informacje o zwycięzcach konkursu ukażą się także na łamach „Pulsu Medycyny” oraz na stronie internetowej www.pulsmedycyny.pl

Podobnie jak w poprzedniej tak i w tej edycji w skład jury wchodzi pracownik Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie dr n. med. Błażej Ratajczak.

Dodatkowe informacje dotyczące zgłoszeń oraz przebiegu konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: +48 605948188, lub adresem mailowym d.dys@pulsmedycyny.pl

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter