Logo POLIKLINIKA MSW OlsztynRejestracja online

Link do portalu e-pacjent szpitala
Link do Biuletynu Informacji Publicznej szpitala
SZPITALPRZYJAZNYPACJENTOM
Link do formularza do zgloszenia uwag do strony
Link do książki spisu telefonów szpitala
Link do mapy dojazdu do szpitala
Link do informacji o szybkiej ścieżce onkologicznej
Link do informacji o publikacjach szpitala
Link do informacji o działaniach antykorupcyjnych

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNY I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ


To nowoczesny oddział z pełnym zapleczem diagnostyczno – leczniczym
i kadrą wyszkoloną we wszystkich nowoczesnych technikach diagnostyki i leczenia chorób kobiecych. Oddział jest ukierunkowany na niesienie pomocy zarówno w przypadku leczenia niepłodności, patologii, schorzeń wieku pomenopauzalnego jak i leczenia nowotworów narządów płciowych kobiety. Wykonujemy operacje przy pomocy nowoczesnych technik małoinwazyjnych – laparoskopii i histeroskopii oraz w tradycyjny sposób przy leczeniu mięśniaków macicy i torbieli jajników. Przeprowadzamy również operacje w schorzeniach nowotworów: raka trzonu macicy, raka szyjki, raka sromu z wykorzystaniem nowoczesnej metody oznaczenia węzła wartownika.

Na oddziale dbamy również o komfort życia kobiety przy schorzeniach nietrzymania moczu – zakładamy podcewkowo taśmy metodą TOT. Naszym pacjentkom zapewniamy nie tylko profesjonalną opieką lekarską i położniczą, ale także rodzinną atmosferę, która szybciej pozwala powrócić do zdrowia. Wysoka jakość świadczonych usług medycznych potwierdzona jest przez międzynarodowe certyfikaty ISO oraz oceną Komisji Akredytacyjnej.

Miesięcznie pomagamy odzyskać radość i komfort życia około 100 pacjentkom.

Przy oddziale funkcjonuje Poradnia Ginekologiczna – ogólnodostępna, w której przyjmują lekarze pracujący również w oddziale. To sprawia, że pacjentka może być prowadzona przez wybranego lekarza przez cały cykl diagnostyczno – terapeutyczny.

Telefony kontaktowe

Lekarz kierujący oddziałem
dr n. med. Leszek Frąckowiak

Położna Oddziałowa
mgr Elżbieta Kopczyńska