POLIKLINIKA MSW OlsztynRejestracja online

BIP
SZPITALPRZYJAZNYPACJENTOM

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNY I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ


To nowoczesny oddział z pełnym zapleczem diagnostyczno – leczniczym
i kadrą wyszkoloną we wszystkich nowoczesnych technikach diagnostyki i leczenia chorób kobiecych. Oddział jest ukierunkowany na niesienie pomocy zarówno w przypadku leczenia niepłodności, patologii, schorzeń wieku pomenopauzalnego jak i leczenia nowotworów narządów płciowych kobiety. Wykonujemy operacje przy pomocy nowoczesnych technik małoinwazyjnych – laparoskopii i histeroskopii oraz w tradycyjny sposób przy leczeniu mięśniaków macicy i torbieli jajników. Przeprowadzamy również operacje w schorzeniach nowotworów: raka trzonu macicy, raka szyjki, raka sromu z wykorzystaniem nowoczesnej metody oznaczenia węzła wartownika.

Na oddziale dbamy również o komfort życia kobiety przy schorzeniach nietrzymania moczu – zakładamy podcewkowo taśmy metodą TOT. Naszym pacjentkom zapewniamy nie tylko profesjonalną opieką lekarską i położniczą, ale także rodzinną atmosferę, która szybciej pozwala powrócić do zdrowia. Wysoka jakość świadczonych usług medycznych potwierdzona jest przez międzynarodowe certyfikaty ISO oraz oceną Komisji Akredytacyjnej.

Miesięcznie pomagamy odzyskać radość i komfort życia około 100 pacjentkom.

Przy oddziale funkcjonuje Poradnia Ginekologiczna – ogólnodostępna, w której przyjmują lekarze pracujący również w oddziale. To sprawia, że pacjentka może być prowadzona przez wybranego lekarza przez cały cykl diagnostyczno – terapeutyczny.

Telefony kontaktowe

Lekarz kierujący oddziałem
dr n. med. Leszek Frąckowiak

Pielęgniarka Oddziałowa
Jolanta Janowska