Przejdź do treści strony
budynek polikliniki

SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie wśród finalistów II edycji konkursu „Sternik”

Po etapie oceny zgłoszeń i po burzliwych obradach kapituły konkursu „Kurs na rozwój” zostaliśmy zakwalifikowani do Finału!!!
Tegoroczne hasło konkursu to „Kurs na rozwój”, w którym organizatorzy chcieli docenić tych, którzy obrali kurs na: innowacje, nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną czy tak ważny zrównoważony rozwój. To konkurs dla liderów, którzy kryzys potrafią przekuć w sukces, wykorzystując dostępne możliwości.
Liczba zgłoszeń i jakość nadesłanych prac ponownie przerosła oczekiwania Organizatorów, którzy zgodnie twierdzą, że wszyscy uczestnicy konkursu zdali test z przedsiębiorczości i dobrego zarządzania.

Przy ocenie wniosków w poszczególnych kategoriach brano pod uwagę następujące kryteria:

  • inwestycje (zrealizowane i planowane)
  • jakość opieki medycznej
  • dostępność usług medycznych
  • dbałość o pacjenta
  • postęp technologiczny
  • modernizacja podmiotów leczniczych
  • inne (istotne wydarzenia, działania nieujęte w powyższych kryteriach przyczyniające się do rozwoju szpitalnictwa)

„Sternik to projekt doceniający firmy, szpitale, jednostki administracji, które dynamicznie się rozwijają i potrafią wykorzystać dostępne możliwości, aby wypłynąć na szerokie wody. To konkurs dla liderów, którzy „sztormy” potrafią przekuć w sukcesy. Ideą konkursu jest wyróżnienie organizacji, które planują długoterminowo, dostosowują swój profil działania do zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, patrzą za horyzont. Nie boją się innowacji oraz zmian, jakie niosą ze sobą, dzięki temu szybciej się rozwijają, zwiększają swą konkurencyjność i nieustająco inspirują.”

W załączeniu publikujemy kilka slajdów z prezentacji Szpitala MSWiA wysłanej na konkurs „Sternik 2022”.
Przed nami Gala Finałowa „Sternik 2022”, która odbędzie się 16 września br.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter