Przejdź do treści strony

KOMPENDIUM ONKOLOGII – I

Kompendium onkologii – lepsza jakość usług przedsiębiorstw branży medycznej


Wartość dofinansowania uzyskanego na realizację projektu: 245 969,40 zł

Okres realizacji: 01.10.2012 – 30.04.2013

Grupa docelowa: uczestnikami szkoleń są lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarze specjaliści inni niż onkolodzy.

Przedsięwzięcie skierowane jest do 120 lekarzy z 93 przedsiębiorstw branży medycznej. Celem jest podwyższenie poziomu ich kompetencji zawodowych (rozszerzenie wiedzy lekarzy) w zakresie onkologii i psychoprofilaktyki wypalenia zawodowego.
Projekt jest realizowany w 8 grupach 15-osobowych. Dla każdej grupy przewidziane są 2 zjazdy dwudniowe. Szkolenia odbywają się w weekendy.

Program szkolenia podzielono na 19 bloków tematycznych, w tym 25 godzin z zakresu onkologii, 2 godziny w zakresie psychoprofilaktyki wypalenia zawodowego i 1 godzina konsultacji psychologicznych w zakresie wypalenia zawodowego, na które narażeni są lekarze.
Uczestnicy mają zapewnione materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz noclegi. Szkolenia kończą się wydaniem certyfikatów oraz zaświadczeń o uzyskaniu punktów edukacyjnych (27 punktów).
Zajęcia prowadzone są przez Pracowników SP ZOZ MSW z W-MCO w Olsztynie.

Program szkolenia – do pobrania

Wszelkie informacje na temat projektu udzielane są przez Biuro Projektu:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
z Warmińsko – Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Budynek A
Dział Marketingu i Promocji Zdrowia
Pokój nr 2
Osoby do kontaktu: Joanna Misiak i Rafał Bezuch

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw), współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter