Przejdź do treści strony

Diagnosta Laboratoryjny Roku – „HIPOKRATES 2023”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród wyróżnionych i zgłoszonych przez pacjentów do tegorocznej edycji „HIPOKRATES 2023” – największego i najbardziej prestiżowego plebiscytu medycznego w Polsce, który w regionie Warmii i Mazur prowadziła „Gazeta Olsztyńska”, I Miejsce w kategorii Diagnosta Laboratoryjny Roku zajęła Pani Anna Bieńkowska ze Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.

Do wielkiego plebiscytu medycznego czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” zgłosili znakomitych specjalistów Warmii i Mazur. Jak co roku wśród nominowanych są lekarze rodzinni i pediatrzy, którzy mają wyjątkowe podejście do pacjentów. Znalazło się tutaj wielu wartych polecenia kardiologów, ortopedów, stomatologów, chirurgów, fizjoterapeutów a także diagności laboratoryjni, pielęgniarki i położne. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali Ministerstwo Zdrowia.

Gdy tracimy zdrowie, szukamy lekarza, któremu możemy zaufać ze względu na jego doświadczenie i podejście do pacjenta. Gdy konieczny jest zabieg, szukamy najlepszego specjalisty i chcemy, by opiekowała się nami fachowa i sympatyczna pielęgniarka. Regularnie odwiedzamy stomatologa, od którego oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby. Fizjoterapeuci dbają o naszą sprawność fizyczną. Gdy kupujemy lekarstwa w aptece, liczymy na dobrą radę farmaceuty. Od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostali nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES, a statuetki i nagrody zostały wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbyła się 15 listopada 2023 w Hotelu Marina Club Siła w Gietrzwałdzie.

Ostatnim wymownym akcentem plebiscytu będzie wielka ogólnopolska gala, która odbędzie się 8 grudnia w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Pani Annie Bieńkowskiej serdecznie gratulujemy docenienia przez pacjentów codziennej pełnej poświęcenia pracy i osiągniętych wyników w tym prestiżowym plebiscycie medycznym!

Gala Plebiscytu Medycznego Hipokrates 2023 – woj. warmińsko-mazurskie – Gazeta Olsztyńska (gazetaolsztynska.pl)

Portret diagnosty

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter