Przejdź do treści strony

Uroczysta Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

Miło nam poinformować, że z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej dnia 12 maja 2023 r. trzy pielęgniarki SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie zostały docenione przez Samorząd Zawodowy Pielęgniarek i Położnych otrzymały zaszczytne wyróżnienia „Ikony Pielęgniarstwa Warmii i Mazur”. Uroczysta gala odbyła się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego, a nasze Panie odebrały statuetki i podziękowania od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego i władz samorządowych.

Wyróżnione Panie to:

  1. Beata Wołk – Zastępca Dyrektora ds. Pielęgniarstwa/Konsultant wojewódzki w dziedzinie pielęgniarstwa, związana z Polikliniką od początku kariery zawodowej, tj. od 32 lat.
  2. Iwona Flohr–Banaszek – Pielęgniarka specjalista w dziedzinie epidemiologii, związana z Polikliniką od początku kariery zawodowej, tj. od 33 lat.
  3. Danuta Jurkowska – Pielęgniarka specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki/wieloletnia pielęgniarka oddziałowa OAiIT, związana z Polikliniką od 11 lat.

Gratulujemy Naszym wyróżnionym Pielęgniarkom, dziękując za wieloletnią pracę i doceniając profesjonalizm, zaangażowanie na rzecz Szpitala, pacjentów i środowiska zawodowego oraz kultury organizacji pracy i społeczności lokalnej.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter