Przejdź do treści strony

Szpital MSWiA w Olsztynie z tytułem „Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022”

Decyzją Kapituły programu „Symbol 2022” SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie uzyskał tytuł „Symbol Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022”.

„Symbol” to ogólnopolski program, którego celem jest promowanie najlepszych, symbolicznych w swoich branżach podmiotów. Zdobycie tytułu „Symbol 2022” daje szereg uniwersalnych korzyści: wzmacnianie wizerunku, przyciąganie odbiorców, budowanie pozycji w regionie i zdobywanie nowych kontaktów. W ciągu jedenastu lat laureatami programu „Symbol” zostało ok. 800 instytucji. Sporo z nich stanowiły podmioty, które nie muszą mierzyć się z bezpośrednią konkurencją w swoich obszarach działania, ale zawsze charakteryzuje je symboliczna jakość. Dzięki niej niezależnie od tego, czy do ich drzwi puka klient, petent czy pacjent – zawsze wychodzi jako beneficjent.

„Symbol” pokazuje najlepsze przykłady samorządów, szpitali, spółek komunalnych, spółdzielni – czyli podmiotów, które są najbliżej ludzi, są z nimi każdego dnia i, choć może często niedoceniane – walnie przyczyniają się do rozwoju Polski. Dlatego podczas tegorocznej Gali nagrodzeni zostali reprezentanci szeroko pojętych usług publicznych, jakie są wykonywane dla dobra nas wszystkich. W tym roku nagrodzono firmy, przedsiębiorstwa, instytucje i samorządy, które działając na swoich lokalnych rynkach charakteryzują się najwyższą jakością zarządzania, innowacyjnością, sprawnością w pozyskiwaniu i dysponowaniu środkami unijnymi, dbałością o ekologię, ale nade wszystko o szeroko pojęte dobro mieszkańców. W tym roku w prestiżowym gronie znalazł się także Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.

“Jako dyrektor tego szpitala jestem dumna, że zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy, jak cały personel szpitala, z ogromnym zaangażowaniem pracują dla dobra pacjentów. Medycyna to dziedzina, w której dostrzegamy jeden z największych postępów technologicznych. Nowoczesny sprzęt daje możliwość precyzyjnego diagnozowania pacjenta i wykrywania najdrobniejszych zmian. Jest to niezwykle istotne zarówno dla pacjenta, jak i dla personelu medycznego. Oczywiście, nowoczesny sprzęt i aparatura to nie wszystko. Najważniejsi są specjaliści. Naszą przyszłość chcemy budować w oparciu o kolejne inwestycje, związane m.in. z rozbudową i modernizacją budynków oraz zakupem najnowocześniejszej aparatury, dzięki czemu będziemy rozwijać innowacyjne terapie i wdrażać nowe metody leczenia” – Krystyna Futyma, Dyrektor SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter