Przejdź do treści strony
Zdjęcie szpitala z lotu ptaka

Szpital MSWiA w Olsztynie wśród finalistów konkursu „Sternik 2023. Ku przyszłości”

Zakończył się etap oceny zgłoszeń przesłanych do konkursu „Sternik 2023. Ku przyszłości!”. Efektem prac kapituły konkursu było wyłonienie finalistów tegorocznego projektu. W tej wyjątkowej grupie firm i instytucji są organizacje, które odważnie postawiły na nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną czy zrównoważony rozwój.
Po raz kolejny z rzędu, również i w tym roku, wśród finalistów nie zabrakło Szpitala MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Przed nami Gala Finałowa „Sternik 2023”. Już 15 września poznamy laureatów tegorocznego Konkursu.

„Sternik to projekt doceniający firmy, szpitale, jednostki administracji, które dynamicznie się rozwijają i potrafią wykorzystać dostępne możliwości, aby wypłynąć na szerokie wody. To konkurs dla liderów, którzy „sztormy” potrafią przekuć w sukcesy. Ideą konkursu jest wyróżnienie organizacji, które planują długoterminowo, dostosowują swój profil działania do zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, patrzą za horyzont. Nie boją się innowacji oraz zmian, jakie niosą ze sobą, dzięki temu szybciej się rozwijają, zwiększają swą konkurencyjność i nieustająco inspirują.”

Jako ilustrację publikujemy kilka slajdów z prezentacji Szpitala MSWiA przesłanej na konkurs „Sternik 2023”

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter