Przejdź do treści strony

Szczególny dar pacjenta dla Szpitala MSWiA w Olsztynie

Do Oddziału Dziennego Terapii Onkologicznej Szpitala MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie trafił fotel zabiegowy będący darem byłego pacjenta naszej placówki medycznej. Szczególnego znaczenia nabiera fakt, że jest to dar pacjenta, którego wolą była darowizna na rzecz Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii Szpitala MSWiA w Olsztynie. Ostatnią wolę zmarłego wypełniła jego rodzina, przekazując „Fundacji przy Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie Szpitala MSWiA” kwotę 3810 zł.
Działająca przy Szpitalu Fundacja zakupiła ww. fotel zabiegowy i łącznie z dokupionymi poduszkami z mikrofibry w ilości 202 szt. przekazała do użytkowania przez pacjentów w Oddziałach i Klinikach szpitala. Łączny koszt zakupu fotela zabiegowego i atestowanych poduszek z mikrofibry to kwota 15 260,70 zł.

Dziękując za ten szczególny i bardzo wymowny dar, w imieniu pacjentów korzystających na co dzień z naszej placówki zachęcamy innych darczyńców do wspierania Fundacji przy Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie Szpitala MSWiA.
Celem statutowym Fundacji jest, m.in. działanie na rzecz wsparcia organizacyjnego, rzeczowego i finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie, w tym zakupu wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych niezbędnych dla ratowania zdrowia lub życia pacjentów.

Fundacja przy Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie Szpitala MSWiA
KRS: 000703717

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter