Przejdź do treści strony

„Sternik” na pokładzie Szpitala MSWiA w Olsztynie

Po wyróżnieniu w 2021 roku dla SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie w kategorii „Szpitale” oraz po Nagrodzie Specjalnej BGK i statuetce „Sternik 2022” dla Pani Krystyny Futymy – Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie w tym roku kolejne Wyróżnienie w kategorii „Sternik Ochrony Zdrowia” dla Szpitala MSWiA w Olsztynie.

„Nie byłoby kolejnego wyróżnienia dla Szpitala, gdyby nie pełna poświęcenia praca całej kadry realizowana zgodnie z misją „Szpital przyjazny Pacjentom”. Odbieram tę statuetkę w imieniu wszystkich pracowników medycznych i niemedycznych Szpitala i traktuję jako dobrą wróżbę na kolejne lata funkcjonowania placówki oraz jako prognostyk na przyszłe edycje konkursu Sternik” – Krystyna Futyma, Dyrektor Szpitala MSWiA w Olsztynie.

Tegoroczne hasło III edycji Konkursu brzmiało „Sternik. Ku przyszłości”, w którym organizatorzy chcieli docenić tych, którzy obrali kurs na: innowacje, nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną czy tak ważny zrównoważony rozwój. To konkurs dla liderów, którzy kryzys potrafili przekuć w sukces, wykorzystując dostępne możliwości. W tej edycji ocenie poddano również działania podjęte w związku z wojną w Ukrainie – działania społeczne, pomoc humanitarna, wsparcie uchodźców, organizacja tymczasowej pomocy. Jako szpital byliśmy w tym zakresie bardzo aktywni.

Konkurs Banku Gospodarstwa Krajowego organizowany w województwie warmińsko-mazurskim staje się już tradycją. Tegoroczna, trzecia edycja prestiżowej Gali Finałowej, zgromadziła w Starych Jabłonkach liderów województwa warmińsko-mazurskiego (firm, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek administracji państwowej i szpitali województwa warmińsko-mazurskiego), którzy nieustannie trzymają kurs na innowacje, nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną oraz stawiają na zrównoważony rozwój. Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie najlepszych praktyk biznesowych i społecznych.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter