Przejdź do treści strony
Zdjęcie statuetki

„Polska Nagroda Jakości 2023” dla Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie

X Polski Kongres Przedsiębiorczości, który odbył się w Krakowie, wyłonił tegorocznych jubileuszowych laureatów. W tym zaszczytnym gronie znalazł się Szpital Kliniczny MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie za projekt medyczny rozwijający nowoczesną kompleksową diagnostykę gruczołu krokowego w ramach nowo utworzonego w szpitalu Funkcjonalnego Centrum Robotycznego.

Jest to prestiżowe wyróżnienie, stanowiące wyraz uznania dla podmiotów, które opierają i planują swoje działania zgodnie z koncepcją zarządzania przez jakość.
Chirurgia robotowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem branży medycznej – stale zwiększa się liczba operacji, m.in. w urologii, ginekologii urologicznej, chirurgii kolorektalnej przy użyciu systemu robotycznego. Również w Szpitalu Klinicznym MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie utworzyliśmy Funkcjonalne Centrum Robotyczne wykorzystujące chirurgię robotową.
„Po raz kolejny, było mi niezmiernie miło odebrać to wyróżnienie w imieniu prawie tysiąca pracowników Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie” – Jarosław Witek, Rzecznik Prasowy Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter