Przejdź do treści strony
Nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn - wywiad w Radiu Olsztyn

Nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn – wywiad w Radiu Olsztyn

Wywiad w Radiu Olsztyn z udziałem prof. Marcina Jóźwika oraz dra hab. Romana Sosnowskiego ze Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie.

Nietrzymanie moczu uważa się za chorobę społeczną i jedno z ważniejszych wyzwań zdrowotnych XXI wieku – dotyczy to około 6 milionów Polek i co piątego Polaka. Problem jest bardzo wstydliwy i zapewne statystyki są wyższe, tymczasem lekarze zachęcają, aby ich odwiedzać, bo jest wiele metod, które pozwolą poradzić sobie z tym krępującym schorzeniem. O dostępnych terapiach w audycji Agnieszki Lipczyńskiej „DIAGNOZA” w Radiu Olsztyn wypowiadali się lekarze specjaliści ze Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie: prof. Marcin Jóźwik, który kieruje Oddziałem Ginekologii Onkologicznej i Uroginekologii oraz dr hab. Roman Sosnowski kierujący Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie.

Pani Dorota, która poddała się zabiegowi w olsztyńskiej poliklinice, problem nietrzymania moczu ma już za sobą. Teraz, na antenie Radia Olsztyn chętnie dzieli się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami dotyczącymi samej choroby, zabiegu i rekonwalescencji, zachęcając panie i panów z podobnymi schorzeniami do poddania się zabiegowi.

Nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn : Radio Olsztyn

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter