Przejdź do treści strony
Męskie zdrowie w męskich rękach

„Męskie zdrowie w męskich rękach” – webinarium dla pracowników Michelin Polska

Kierujący Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie dr hab. n. med. Roman Sosnowski wygłosił bardzo interesujący wykład o męskim dbaniu o zdrowie dla pracowników Michelin Polska w Olsztynie – największego pracodawcy na Warmii i Mazurach zatrudniającego głównie mężczyzn.

  • Kiedy i dlaczego powinienem zgłaszać się do urologa?
  • Na czym polega badanie?
  • Dlaczego nie warto bać się spotkania z urologiem?
  • Kto jest w grupie ryzyka raka prostaty?
  • Jak mogę zmienić swoje zachowanie aby zmniejszyć ryzyko raka prostaty i innych chorób urologicznych?
  • Co zrobić, gdy zauważę problemy z erekcją i dlaczego to takie ważne aby nie bagatelizować takich objawów?

To tylko kilka z pytań, na które podczas wykładu i otwartej dyskusji ze specjalistą urologiem Romanem Sosnowskim odpowiedź znaleźli uczestnicy webinarium dla męskiej części załogi Michelin Polska w Olsztynie.
Dowiedzieli się także jak wygląda współczesna, nowoczesna diagnostyka raka prostaty oraz leczenie minimalnie inwazyjne (z wykorzystaniem robota) tej choroby. Uczestnicy webinarium wiedzą już, że ta kompleksowa diagnostyka i leczenie dostępne są w Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.

Webinar cieszył dużym zainteresowaniem pracowników Michelin Polska:
„Serdecznie dziękujemy za wystąpienie Pana Profesora Romana Sosnowskiego podczas webinarium na temat męskiego zdrowia w Michelin. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W spotkaniu wzięło udział 160 panów. Zarówno podczas spotkania jak i po nim trafiały do nas same pozytywne opinie. Panowie najbardziej docenili otwartość Pana Profesora oraz przystępny i konkretny przekaz. Bardzo dziękujemy za owocną współpracę.” – Katarzyna Myhan

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter