Przejdź do treści strony

Kolejne wyróżnienie dla Polikliniki Olsztyńskiej!

25 września w Mikołajkach odbyła się uroczysta gala Polskiego Klubu Biznesu i Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu, podczas której wręczone zostały nagrody dla osób i instytucji szczególnie wyróżniających się w ostatnim czasie na arenie krajowej i międzynarodowej. Szpital MSWiA w Olsztynie został wyróżniony Srebrnym Medalem Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu „za wysiłek i poświęcenie oraz troskę o pacjentów w czasie pandemii Covid-19 w 2020 i 2021 roku”!
To spektakularne wyróżnienie dla Szpitala i w imieniu Załogi Szpitala odebrała osobiście Pani Dyrektor Krystyna Futyma.

Podczas tej samej uroczystości Srebrnym Medalem Fundacji Akademii Polskiego Sukcesu został także wyróżniony koordynujący pracę ratowników medycznych Klinicznego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Pan Krzysztof Rąkowski.

Obecny czas, potrzeby i wyzwania walki z pandemią COVID-19, wyraźnie wskazują na to, jaką ogromną rolę dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów odgrywają pracownicy medyczni. Wasza wiedza, doświadczenie i umiejętności są bezcenne. Pamiętajmy przy tym, że jednocześnie pracujecie pod silną presją, w warunkach dużego stresu, przemęczenia, z narażeniem własnego zdrowia i życia za co w tym miejscu serdecznie Wam dziękujemy! Gratulujemy Wszystkim pracownikom Polikliniki Olsztyńskiej, którzy swoją codzienną pełną poświęcenia pracą przyczynili się do tego wyróżnienia a Panu Gustawowi Markowi Brzezinowi, Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego dziękujemy za rekomendację do tej prestiżowej nagrody.

Fundacja Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu.
Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter