Przejdź do treści strony
dr hab. n. med. Roman Sosnowski prowadzący wykład dotyczący raka prostaty

Kolejne działania Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie w ramach akcji Movember

  • W siedzibie NFZ w Olsztynie odbyły się wykłady/spotkania zorganizowane dla dwóch grup pracowników NFZ w Olsztynie dotyczące budowania świadomości zdrowotnej mężczyzn w ramach kampanii Movember z udziałem dra hab. n. med. Romana Sosnowskiego.
  • W Szpitalu Klinicznym MSWiA w Olsztynie odbyło się spotkanie z pacjentami w ramach Stowarzyszenia Rotary Club w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczyło ponad 50 pań i panów, którzy z wielkim zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w wykładzie dra hab. n. med. Romana Sosnowskiego. Wśród wielu pytań nie brakowało tych dotyczących robotyki, czy profilaktyki i leczenia chorób nowotworowych. Podczas spotkania uczestnicy wykładu chętnie dzielili się bardzo osobistymi opowieściami o zmaganiach z rakiem prostaty. Pacjenci z Rotary Club Olsztyn chcieliby kontynuować tego typu spotkania naukowe w naszym szpitalu, również dotyczące innych zagadnień urologicznych.

Podsumowując akcję Movember, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ich przeprowadzeniu, szczególnie kierującemu Kliniką Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Klinicznego MSWiA w Olsztynie.

dr hab. n. med. Roman Sosnowski prowadzący wykład dotyczący raka prostaty dr hab. n. med. Roman Sosnowski prowadzący wykład dotyczący raka prostaty dr hab. n. med. Roman Sosnowski prowadzący wykład dotyczący raka prostaty

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter