Przejdź do treści strony

Gratulacje z Narodowego Funduszu Zdrowia

Po docenieniu przez Kapitułę Konkursu ”ZDROWA PRZYSZŁOŚĆ – Inspiracje” projektu wyjątkowego w skali kraju olsztyńskiego „Cardio-Onco Teamu” napływają do nas liczne gratulacje, wśród których szczególnie miłe słowa skierował pod naszym adresem Dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Olsztynie:
W konkursie doceniono Państwa wkład w leczenie specjalistyczne pacjentów… Te działania z powodzeniem mogą być inspiracją dla innych placówek medycznych oraz są przykładem pełnego zaangażowania w misję służenia drugiemu człowiekowi… Leczenie w Państwa Szpitalu z roku na rok zyskuje na jakości, a wysoko wykwalifikowanym specjalistom można w pełni zaufać… Państwa postawa jest przykładem dla wszystkich osób odpowiedzialnych za ochronę zdrowia w naszym województwie”.

Przypomnijmy, w tym roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie zgłosił do konkursu projekt zespołu pod kierunkiem dr. hab. n. med. Radosława Grabysy „Ocena wczesnych markerów kardiotoksyczności u chorych na raka piersi leczonych okołooperacyjnie” w kategorii „Innowacje w szpitalu – medycyna – nowatorskie metody leczenia”. Projekt został zauważony i doceniony przez szerokie grono Kapituły Konkursu ”ZDROWA PRZYSZŁOŚĆ – Inspiracje” uzyskując 6. miejsce na ponad 100 projektów z całego kraju zgłoszonych do oceny.

Zespołowo dla zdrowia pacjenta
„Doświadczeni specjaliści w dziedzinach kardiologii i hipertensjologii, pracujący w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Kardiologii Onkologicznej pod kierunkiem dr. hab. n. med. Radosława Grabysy, tworzą wraz z onkologami, hematologami i radioterapeutami Warmińsko-Mazurskiego Centrum Onkologii w Olsztynie wyjątkowy „Cardio-Onco Team”, którego jednym z głównych celów jest wybór najskuteczniejszej metody leczenia chorego z chorobą nowotworową, która będzie jednocześnie możliwie najmniej szkodliwa dla układu sercowo-naczyniowego…”

Twórcom „Cardio-Onco Team” po raz kolejny gratulujemy wyniku osiągniętego w ogólnopolskim Konkursie ”ZDROWA PRZYSZŁOŚĆ – Inspiracje”.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter