Przejdź do treści strony

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” dla Szpitala MSWiA w Olsztynie

19 grudnia 2022 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie otrzymał Certyfikat i Godło „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia 2022” przyznany w VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. W Konkursie oceniano ponad 120 podmiotów leczniczych, z których 24 z całego kraju otrzymały Certyfikaty. Kapituła Konkursu Quality Institute potwierdza, że SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie spełnia wszystkie kryteria jakościowe zawarte w Regulaminie.

Rokrocznie, od ośmiu lat, Certyfikat i Godło otrzymują podmioty reprezentujące sektor ochrony zdrowia i branże pokrewne, które cechują się nowoczesnym modelem zarządzania, efektywnymi działaniami w zakresie budowania kultury jakości oraz troską o kreowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z pacjentami.

Ponadto, podczas Gali Finałowej Konkursu, która odbyła się w Dworku Białoprądnickim w Krakowie, Szpital MSWiA w Olsztynie otrzymał Wyróżnienie Nadzwyczajne „Grand Quality”. Jednostka nagrodzona niniejszym wyróżnieniem uzyskała najwyższą liczbę punktów rankingowych wśród wszystkich podmiotów certyfikowanych w VIII edycji Konkursu. W tym roku „Grand Quality” przyznano 7 podmiotom medycznym z całego kraju.

„Było mi niezmiernie miło odebrać te nagrody i wyróżnienia w imieniu prawie tysiąca pracowników Szpitala MSWiA w Olsztynie, a już szczególnie przyjemnie słuchało się uzasadnienia nadania Certyfikatu i Godła Jakości wygłoszonego przez pana Piotra Celeja, Prezesa Zarządu Quality Institute…” – Jarosław Witek, Rzecznik Prasowy SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter