Przejdź do treści strony

Certyfikat „Szpital bez bólu” przyznany

23 stycznia 2023 roku Polskie Towarzystwo Badania Bólu wraz z Polskim Towarzystwem Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskim Towarzystwem Ginekologicznym, Towarzystwem Chirurgów Polskich oraz Polskim Towarzystwem Ortopedycznym i Traumatologicznym zaświadczyło, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie spełnia kryteria wymagane przez PTBB i ponownie uzyskał prestiżowy certyfikat „Szpital bez bólu” dla oddziałów zabiegowych i zachowawczych. Ważność Certyfikatu obowiązuje do 23 stycznia 2026 roku.

W trosce o najwyższe standardy monitorowania i uśmierzania bólu wszyscy pracownicy medyczni: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni stale uczestniczą w szkoleniach z zakresu uśmierzania bólu. Wdrażane są odpowiednie procedury, środki i metody zwalczania bólu, zapewniające pacjentom wysoką jakość leczenia, a tym samym szybszy powrót do zdrowia. Zespoły terapeutyczne stale monitorują u pacjentów natężenie bólu, dokumentując pomiary bólu i zastosowane postępowanie zgodnie z rekomendacjami uśmierzania bólu.

Certyfikat „Szpital bez bólu” jest potwierdzeniem wprowadzonych przez SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie najwyższych standardów leczenia bez bólu.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter