Przejdź do treści strony

„Sternik 2022” na pokładzie Szpitala MSWiA w Olsztynie

Po ubiegłorocznym wyróżnieniu dla SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie w kategorii Szpitale w tym roku Nagrodę Specjalną BGK i statuetkę „Sternik 2022” otrzymała Pani Krystyna Futyma – Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie.
„Oczywiście, nie byłoby tej nagrody i wyróżnienia, gdyby nie pełna poświęcenia praca całej kadry Naszego Szpitala realizowana zgodnie z ideą i misją „Szpital przyjazny Pacjentom”. Odbieram tę statuetkę w imieniu wszystkich pracowników medycznych i niemedycznych Szpitala i traktuję jako dobrą wróżbę na kolejne lata funkcjonowania placówki” – Krystyna Futyma.

Tegoroczne hasło konkursu brzmiało „Kurs na rozwój”, w którym organizatorzy chcieli docenić tych, którzy obrali kurs na: innowacje, nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną czy tak ważny zrównoważony rozwój. To konkurs dla liderów, którzy kryzys potrafili przekuć w sukces, wykorzystując dostępne możliwości.
„To projekt doceniający firmy, szpitale, jednostki administracji, które dynamicznie się rozwijają i potrafią wykorzystać dostępne możliwości, aby wypłynąć na szerokie wody. To konkurs dla liderów, którzy „sztormy” potrafią przekuć w sukcesy. Ideą konkursu jest wyróżnienie organizacji, które planują długoterminowo, dostosowują swój profil działania do zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, patrzą za horyzont. Nie boją się innowacji oraz zmian, jakie niosą ze sobą, dzięki temu szybciej się rozwijają, zwiększają swą konkurencyjność i nieustająco inspirują”uzasadnia ideę konkursu BGK.

Konkurs Banku Gospodarstwa Krajowego organizowany w województwie warmińsko-mazurskim staje się już tradycją. Tegoroczna, druga edycja prestiżowej Gali Finałowej, zgromadziła w Starych Jabłonkach liderów województwa warmińsko-mazurskiego (firm, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek administracji państwowej i szpitali województwa warmińsko-mazurskiego), którzy nieustannie trzymają kurs na innowacje, nowe inwestycje, ekspansję zagraniczną oraz stawiają na zrównoważony rozwój. Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie najlepszych praktyk biznesowych i społecznych.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter