Przejdź do treści strony

RAK'N'ROLL – Otwarcie nowych poczekalni w SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie

21 stycznia 2013r. odbyło się oficjalne otwarcie nowych poczekalni w SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Dzięki wspólnemu projektowi kampanii Avon Kontra Rak Piersi oraz Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie udało się stworzyć miejsce, w którym można poczuć się komfortowo, a przyjazne dla oka i zmysłów otoczenie każdego nastraja pozytywnie. Zmieniły się trzy przestrzenie — poczekalnia Ośrodka Chemii Jednodniowej, poczekalnia onkologiczna oraz Zakładu Radioterapii.

Projekt ten sfinansowany został ze środków zebranych w ramach akcji AVON Kontra Rak Piersi. Partnerem koordynującym przebieg remontu była Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie z inicjatywy Magdy Prokopowicz, Duchowego Prezesa Fundacji.

Kampania Avon Kontra Rak Piersi w Polsce obchodzi swoje 15-lecie. Przez te 15 lat dzięki sprzedaży produktów z Różową Wstążką, zebrano fundusze w wysokości prawie 15 milionów złotych, które przekazane zostały na akcje profilaktyczne, takie jak akcja „Gabinety z Różową Wstążką”. Od 14 lat organizowane są również Marsze Różowej Wstążki. Kampanię wsparło też wiele znanych osób, jak chociażby Irena Santor, Agata Młynarska, Ola Kwaśniewska, Joanna Racewicz czy Halinka Mlynkova.

Głównym celem inicjatywy Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie jest edukowanie i rozbudzanie świadomości społecznej na temat profilaktyki raka piersi. Ma ona przypominać, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem, a jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupując produkty z Różową Wstążką, przyczyniają się do sukcesu kampanii. Bez Państwa wsparcia, a przede wszystkim zaangażowania Konsultantek Avon, które na codzień sprzedają i promują produkty z RW, będąc najlepszymi Ambasadorami tej kampanii, nie można byłoby podejmować takich inicjatyw.

GALERIA ZDJĘĆ

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter