Przejdź do treści strony

CERTYFIKAT „SZPITAL BEZ BÓLU”

Szanowni Państwo, chcielibyśmy z dumą ogłosić, iż Warmińsko-Mazurskie Centrum Onkologii Szpitala MSWiA w Olsztynie spełniło kolejne wysokie standardy i jako jedyny Szpital w Olsztynie uzyskał certyfikat „Szpital bez bólu” dla oddziałów zabiegowych i zachowawczych.

Polskie Towarzystwo Badania Bólu wraz z Polskim Towarzystwem Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskim Towarzystwem Ginekologicznym, Towarzystwem Chirurgów Polskich oraz Polskim Towarzystwem Ortopedycznym i Traumatologicznym, w dniu 10.10.2019r. zaświadczyło, że spełniamy wszystkie kryteria wymagane przez PTBB.

W trosce o najwyższe standardy monitorowania i uśmierzania bólu wszyscy pracownicy medyczni: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, uczestniczyli w szkoleniach z zakresu uśmierzania bólu. Wdrożono odpowiednie procedury, środki i metody zwalczania bólu, zapewniające pacjentom wysoką jakość leczenia, a tym samym szybszy powrót do zdrowia. Zespoły terapeutyczne monitorują u pacjentów natężenie bólu, dokumentując pomiary bólu i zastosowane postępowanie zgodnie z rekomendacjami uśmierzania bólu.

Certyfikat „Szpital bez bólu” jest potwierdzeniem wprowadzonych najwyższych standardów.

Wpisz szukaną frazę i naciśnij enter